Par mums

AKA Insurance - stabils partneris visās apdrošināšanas situācijās.

  • Par AKA Insurance

    AKA Insurance ir dibināts 2015.gada nogalē. Kopš dibināšanas uzņēmums ir piedzīvojis strauju attīstību. Tā ir daļa no 2002. gada februārī dibinātā loģistikas pakalpojumu uzņēmuma SIA Akatrans.

    AKA Insurance specializējas plaša spektra apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanā. Piedāvājam apdrošināšanas brokera pakalpojumus. OCTA, KASKO, ceļojumu, īpašuma, komercīpašuma, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, veselības apdrošināšanas un citus apdrošināšanas pakalpojumus.

  • Sarežģīti apdrošināšanas projekti

    Caur Aka Insurance brokeriem ir iespējams noformēt polisi, kurā risku turēs vairāki apdrošinātāji, piemēram: BTA, ERGO, Balta un katrs apdrošinātājs atbildēs par savu polisē noteikto sfēru (piemēram, BTA par zādzību, ERGO par ugunsgrēku, Balta par bojājumiem). Tas ļauj optimāli apdrošināt lielus, sarežģītus apdrošināšanas projektus.

Tā vietā, lai grieztos pie katra apdrošināšanas uzņēmuma atsevišķi, tērējot uz to daudz laika, Jums ir iespēja griezties pie Aka Insurance brokeriem.
Mēs parūpēsimies par pārējo - veiksim pieprasījumu starp dažādiem apdrošinātājiem, salīdzināsim apdrošināšanas riskus, nosacījumus un cenas un Jums ieteiksim pašu izdevīgāko.

ANDREJS AFONINS

Direktors